Projektowanie usług serwerowych

Banner 8
Grafika 7
Projektowanie usług serwerowych.

Usługi serwerowe stanowią dziś istotny element praktycznie każdej dużej firmy. Pomagamy dobrać odpowiednie usługi, zaprojektować je w optymalny sposób oraz wdrożyć i upewnić się, że działają prawidłowo. Wśród najczęściej wykorzystywanych usług serwerowych wymienić można:
Cloud. Serwer w chmurze zapewnia fizyczne bezpieczeństwo danych, ponieważ są one przechowywane w różnych miejscach.
VPN. Jest to wirtualna sieć prywatna, chroniąca Twoje połączenie z Internetem. Zadbaj o prywatność on-line i poczuj się w pełni bezpieczny.
Centrale telefoniczne. Dobrze skonfigurowana centrala telefoniczna w znaczący sposób ułatwia kontakt z klientem i pozwala załatwić wiele spraw bez pomocy pracowników.
Hosting. Usługi hostingowe pozwalają na przetrzymywanie w sieci plików oraz stron internetowych, dzięki czemu dostęp do nich jest zapewniony przez całą dobę.
Wirtualizacja. Tworzenie wirtualnego środowiska komputerowego, będącego symulacją, co pozwala efektywniej pracować z urządzeniami.

Zajmujemy się projektowaniem pod Twoje potrzeby wszystkich wspomnianych usług serwerowych, a także wielu innych. Następnie wdrażamy je w Twojej firmie oraz optymalizujemy, aby działały sprawnie i szybko. Możemy zoptymalizować także istniejące już rozwiązania, jeśli w Twojej ocenie usługi działają zbyt wolno lub pojawiają się błędy.

Prawidłowo skonfigurowane usługi serwerowe mają znaczący wpływ na działanie całego systemy IT w Twojej firmie. Przekłada się to na bardziej efektowne wykorzystanie zasobów. Zadzwoń do nas, jeśli jesteś zainteresowany dowolną usługą serwerową, a my podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie optymalne. Zaufaj zawodowcom.

Kontakt
Kowalec Sp. z o.o.
tel.: 571 435 571
email: biuro@kowalec.pl

Dział obsługi klienta
Jagoda Borzykowska
tel.: 518 650 573
email: jagoda@kowalec.pl

Dane rejestrowe firmy
Kowalec Sp. z o.o.
ul. Williama Heerleina Lindleya 16
02-013 Warszawa

NIP: 7010831835
KRS: 0000740032
REGON: 380735715

3 + 7 =