Pozycjonowanie stron

Usługi SEO

Nawet najlepsza strona internetowa nie za egzaminu, jeśli internauci nie będą jej odwiedzać. Dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu strony będzie się ona pojawiać na wysokich miejscach w wyszukiwarkach stron. Mowa tu przede wszystkim o Google. Internauci korzystają najczęściej z trzech pierwszych wyników wyszukiwania. Zadbaj o to, by Twoja witryna się tam znalazła.

Pozycjonowanie strony odbywa się pod kątem określonych fraz kluczowych, związanych z prowadzoną działalnością. Dzięki temu na stronę trafiają internauci zainteresowani Twoją ofertą. W jaki sposób można wpłynąć na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania?

Grafika 7
Optymalizacja strony. Szybkość ładowania oraz łatwość nawigacji to podstawowe cechy, które są ocenianie przez automaty Google.
Content, czyli zawartość strony. Treści, jakie znaleźć można na Twojej witrynie, pełnią bardzo ważną rolę. Liczy się nie tylko ich ilość, ale przede wszystkim jakość.
Linkowanie. Zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Jeśli na innych stronach znajdują się linki do Twojego portalu, będzie on oceniany lepiej niż konkurencja, co przełoży się na wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania.
Meta title i meta description. Jest to tytuł strony oraz jej opis, który pojawia się w wyszukiwarce Google. To istotne miejsce nie tylko pod kątem optymalizacji strony, ale także zachęcenia internauty do wejścia na Twoją stronę.
Zapewniamy kompleksowe działania, które wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony, co przełoży się na większą ilość wejść nowych użytkowników. W ten sposób zyskasz nowych klientów, a Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna na rynku.
Kontakt
Kowalec Sp. z o.o.
tel.: 571 435 571
email: biuro@kowalec.pl

Dział obsługi klienta
Jagoda Borzykowska
tel.: 518 650 573
email: jagoda@kowalec.pl

Dane rejestrowe firmy
Kowalec Sp. z o.o.
ul. Williama Heerleina Lindleya 16
02-013 Warszawa

NIP: 7010831835
KRS: 0000740032
REGON: 380735715

6 + 13 =