Strony internetowe

Strony Internetowe

Dziś internet jest podstawowym źródłem informacji. Każda poważna firma powinna więc posiadać swoją własną stronę internetową z opisem swojej działalności oraz danymi kontaktowymi. Istnieje też możliwość ekspansji poprzez prowadzenie esklepu.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem różnego rodzaju witryn internetowych. Obsługujemy zarówno niewielkie punkty usługowe, jak i rozrastające się sklepy posiadające duży asortyment. Dzięki doświadczeniu i wiedzy podpowiadamy, jaki rodzaj strony internetowej będzie optymalny. Specjalizujemy się zarówno w witrynach one page, na których wszystkie informacje zawarte są na jednej podstronie, jak również w tworzeniu rozbudowanych systemów sklepów internetowych z dodatkami wspierającymi sprzedaż czy zarządzanie magazynem.

Tło grafika
Oferujemy witryny oparte o systemy CMS, posiadające menadżera treści, w których łatwiej dodawać nowe treści oraz edytować wygląd strony. Mowa tu o ogólnodostępnych systemach, jak WordPress oraz Joomla, jak również o programach autorskich, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Tworzymy również strony internetowe pisane w HTML z dodatkowymi kodami CSS PHP.

Odpowiednia budowa strony ma ogromny wpływ na sukces Twojego przedsiębiorstwa. Warto pod tym względem postawić na specjalistów takich, jak my. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania w Twoim przypadku będą optymalne oraz wdrożymy wybraną przez Ciebie opcję. Zapewniamy, że stworzone przez nas witryny będą w pełni zoptymalizowane, co znacząco przyśpieszy czas ich ładowania oraz ułatwi nawigację po menu. Sprawdź sam, co możemy dla Ciebie zrobić. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Typy strony aktywnie fit
Typy strony kredyt dla kazdego
Typy strony kora od dzimasa
Typy strony baranowski finanse
Typy strony transporcik poznan
Zrealizowane projekty

Serwis ogłoszeniowy

Strona WWW + sklep

Strona WWW

Strona typu landing page

Sklep internetowy

Strona WWW + sklep

Strona WWW

Strona WWW
Kontakt
Kowalec Sp. z o.o.
tel.: 571 435 571
email: biuro@kowalec.pl

Dział obsługi klienta
Jagoda Borzykowska
tel.: 518 650 573
email: jagoda@kowalec.pl

Dane rejestrowe firmy
Kowalec Sp. z o.o.
ul. Williama Heerleina Lindleya 16
02-013 Warszawa

NIP: 7010831835
KRS: 0000740032
REGON: 380735715

3 + 13 =